Leerkracht groep 4-5 (vervanging zwangerschapsverlof)

Leerkracht groep 4-5 (vervanging zwangerschapsverlof)

Leerkracht groep 4-5 (vervanging zwangerschapsverlof)

Leerkracht

Gasselternijveen

Openbaar (de denominaties)

0,6000 fte

plaatsingsdatum

12 januari 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

01-03-2021

opleidingsniveau

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Cisca Oenema

ciscaoenema@primah.org
0592-333800

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 12 januari 2021
Standplaats Gasselternijveen
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,6000
Opleidingsniveau -
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 24 januari 2021
<h4><strong>Contact opnemen met:</strong></h4><p>Als je meer informatie wilt over de vacature of de school, dan kan je contact opnemen met Jos de Vrieze, directeur van OBS J. Emmens. Je kan mailen naar directie.emmens@primah.org of bellen naar 0599-512743.&nbsp;<p><br></p></p>

Leerkracht OBS J. Emmens

Per 1 maart 2021 zijn wij op zoek naar een leerkracht voor groep 4-5 voor OBS J. Emmens in Gasselternijveen voor 0,6000 fte wegens vervanging van zwangerschapsverlof. We zoeken iemand voor maandag tot en met woensdag tot het einde van het schooljaar.  


OBS J. Emmens is een openbare basisschool met nu 101 leerlingen verdeeld over vijf groepen. Als je bij ons komt werken, kom je terecht in een enthousiast, ervaren en behulpzaam team met 13 teamleden. Wij vinden het belangrijk dat een leerling met plezier naar school gaat en zich veilig en vertrouwd voelt. Naast de basisvaardigheden vinden wij het belangrijk dat de leerlingen zich ontwikkelen om zelfstandig te werken en dat ze verantwoordelijkheid leren dragen voor hun eigen werk en gedrag.  

Voor onze groep 4-5 van 24 leerlingen zoeken we een betrokken en enthousiaste leerkracht. Groep 4 heeft 18 leerlingen en groep 5 heeft 6 leerlingen. Het is een leuke en gezellige groep waarin de verhouding tussen jongens en meisjes goed verdeeld is.  Kan jij goed samenwerken met het team en de duo-partner en durf je verantwoordelijkheid te nemen voor de groep? Dan zijn wij op zoek naar jou! 

Er is veel tijd voor een warme overdracht. De eerste weken is de groepsleerkracht ook nog op school aanwezig, alleen niet voor de klas. Hierdoor kan er wel veel gevraagd/overlegd worden.  

Meer informatie over de school vind je op www.obsjemmens.nl en over de stichting op: www.primah.org

Contact opnemen met:

Als je meer informatie wilt over de vacature of de school, dan kan je contact opnemen met Jos de Vrieze, directeur van OBS J. Emmens. Je kan mailen naar directie.emmens@primah.org of bellen naar 0599-512743. 


ik reageer