Enthousiaste en ondernemende groepsleerkracht gezocht voor combinatiegroep 6/7! (OBS de 9 Wieken)

Enthousiaste en ondernemende groepsleerkracht gezocht voor combinatiegroep 6/7! (OBS de 9 Wieken)

deze vacature is niet meer beschikbaar

Enthousiaste en ondernemende groepsleerkracht gezocht voor combinatiegroep 6/7! (OBS de 9 Wieken)

Leerkracht

Winsum

Openbaar (de denominaties)

0,9500 fte

plaatsingsdatum

12 januari 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

22-03-2021

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 12 januari 2021
Standplaats Winsum
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,9500
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 20 januari 2021
<h4><strong>OBS De 9 Wieken zoekt ter vervanging van zwangerschapsverlof een enthousiaste en ondernemende Groepsleerkracht voor groep 6-7</strong></h4><p><p>De 9 Wieken is een openbare basisschool gevestigd in Winsum met 107 leerlingen.&nbsp;</p><p>Op De 9 Wieken werken we met veel enthousiasme en passie aan de ontwikkeling van onze leerlingen en de school, passend bij onze waarden: enthousiasme &amp; passie, ontwikkeling, structuur, veiligheid, aandacht en communicatie. We werken intensief samen aan een fijne school voor onze leerlingen, hun ouders en het schoolteam. Actieve betrokkenheid van de leerlingen is bij ons een voorwaarde voor een goede ontwikkeling. Door aandacht te besteden aan een effectieve instructie, samenwerken en bewegend leren voldoen wij aan deze voorwaarde.&nbsp;</p><p>Wij bieden je:&nbsp;</p><ul><li>Een enthousiast team, betrokken kinderen en ouders.&nbsp;</li><li>Een lerende organisatie, werkend aan ontwikkeling en visie.&nbsp;</li><li>Ruimte voor eigen ontwikkeling.&nbsp;</li><li>Een coach op je nieuwe werkplek.&nbsp;<br></li></ul><p>We vragen van jou:&nbsp;</p><ul><li>Ervaring in of affiniteit met de bovenbouw en het lesgeven aan een combinatiegroep.&nbsp;</li><li>Ervaring in effectieve instructies.&nbsp;</li><li>Ervaring in of affiniteit met bewegend leren.&nbsp;</li><li>Dat je in staat bent om analyserend en handelingsgericht te werken en dat je aandacht hebt voor kinderen die meer nodig hebben.&nbsp;</li><li>Een positieve, betrokken houding, flexibel en bereid om te blijven leren.&nbsp;</li><li>Een actieve bijdrage om onze visie vorm te geven. </li></ul></p>

OBS De 9 Wieken zoekt ter vervanging van zwangerschapsverlof een enthousiaste en ondernemende Groepsleerkracht voor groep 6-7

De 9 Wieken is een openbare basisschool gevestigd in Winsum met 107 leerlingen. 

Op De 9 Wieken werken we met veel enthousiasme en passie aan de ontwikkeling van onze leerlingen en de school, passend bij onze waarden: enthousiasme & passie, ontwikkeling, structuur, veiligheid, aandacht en communicatie. We werken intensief samen aan een fijne school voor onze leerlingen, hun ouders en het schoolteam. Actieve betrokkenheid van de leerlingen is bij ons een voorwaarde voor een goede ontwikkeling. Door aandacht te besteden aan een effectieve instructie, samenwerken en bewegend leren voldoen wij aan deze voorwaarde. 

Wij bieden je: 

  • Een enthousiast team, betrokken kinderen en ouders. 
  • Een lerende organisatie, werkend aan ontwikkeling en visie. 
  • Ruimte voor eigen ontwikkeling. 
  • Een coach op je nieuwe werkplek. 

We vragen van jou: 

  • Ervaring in of affiniteit met de bovenbouw en het lesgeven aan een combinatiegroep. 
  • Ervaring in effectieve instructies. 
  • Ervaring in of affiniteit met bewegend leren. 
  • Dat je in staat bent om analyserend en handelingsgericht te werken en dat je aandacht hebt voor kinderen die meer nodig hebben. 
  • Een positieve, betrokken houding, flexibel en bereid om te blijven leren. 
  • Een actieve bijdrage om onze visie vorm te geven.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou