Leerkrachten voor de flexpool

Leerkrachten voor de flexpool

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkrachten voor de flexpool

Leerkracht

Winsum

0,4 of 0,6 of 0,8 fte

plaatsingsdatum

11 januari 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

Nader te bepalen

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

VCPO Noord-Groningen
Borgweg 46a
9951 BG Winsum
https://www.vcpong.nl

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 11 januari 2021
Standplaats Winsum
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,4 of 0,6 of 0,8
Opleidingsniveau HBO
CAO Primair Onderwijs
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 31 december 2020
<h4><strong>Geïnteresseerd? Reageer dan graag z.s.m.</strong></h4><p>Stuur een korte, gemotiveerde brief mét actueel cv naar info@vcpong.nl onder vermelding van ‘vacature flexpool’. Neem voor informatie over de vacature contact op met Gerard Weitenberg (P&amp;O VCPO NG) via&nbsp;<a href="mailto:g.weitenberg@vcpong.nl">g.weitenberg@vcpong.nl</a>&nbsp;of 0595-441733.</p>

We zoeken collega’s die zich enthousiast en professioneel willen inzetten voor invalwerkzaamheden via de flexpool van VCPO Noord-Groningen.

Als pooler krijg je een benoeming bij VCPO Noord-Groningen maar ben je inzetbaar voor werk bij alle besturen die deel uitmaken van het Regionaal Transfercentrum Groningen (zie voor meer informatie www.rtcgroningen.nl). 

Wij vragen

 • Je bent een enthousiaste, professionele leerkracht met een passie voor goed onderwijs.
 • Je bent flexibel inzetbaar voor vervangingswerkzaamheden bij alle besturen die deel uitmaken van RTC Groningen. 
 • Je bent inzetbaar in tenminste 2 bouwen en ICT-vaardig. 
 • Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en wilt je graag verder ontwikkelen in je vak. 
 • Je gaat goed om met onverwachte situaties en bedenkt dan een adequate, creatieve oplossing. 
 • Je voelt de culturen van de verschillende scholen goed aan en gaat daar respectvol mee om. 
 • Een relevante aanvullende opleiding (bijvoorbeeld post-HBO, masteropleiding of een diploma bewegingsonderwijs) is een pre. 
 • Voor de werkzaamheden t.b.v. de flexpool is het noodzakelijk dat je beschikt over een rijbewijs en eigen vervoer.
 • Je stemt in met de grondslag en doelstellingen van onze vereniging en draagt deze in het onderwijs uit.

Wij bieden

Een functie waarin je veel ervaring kunt opdoen bij diverse scholen. Zo krijg je de kans om te kijken welke school het beste bij jou past. De functie is eerst tijdelijk voor de duur van maximaal 1 jaar. Heb je het naar je zin en functioneer je goed? Dan gaan we graag in gesprek over een vaste baan! Er geldt een salariëring in schaal L10 en een reiskostenvergoeding cf. de cao PO. 


De omvang van jouw benoeming hangt af van het aantal dagen dat je beschikbaar bent: 

 • Benoemingsomvang 0,4: 3 dagen beschikbaar (4 dagdelen) 
 • Benoemingsomvang 0,6: 4 dagen beschikbaar (6 dagdelen) 
 • Benoemingsomvang 0,8: 5 dagen beschikbaar (8 dagdelen)

VCPO Noord Groningen

VCPO Noord-Groningen biedt christelijk en passend onderwijs op 15 scholen in onze regio. Wij staan midden in de samenleving en geven elk kind de ruimte om op eigen wijze de wereld te leren ontdekken. In één zin is onze missie: Leer je wereld ontdekken. De scholen van VCPONG zijn niet alleen leergemeenschappen, maar ook leefgemeenschappen. Wij vinden het belangrijk dat kinderen zich onderdeel voelen van een groter geheel en zich hier ook medeverantwoordelijk voor voelen. 


Respect en gelijkwaardigheid zijn kernwaarden in onze christelijke levensvisie. Ieder kind is anders, ieder kind verdient het gezien te worden. Wij werken vanuit het hart en gaan uit van wat kinderen kunnen en niet van wat zij niet kunnen. Onze droom is dat leerlingen maximaal worden uitgedaagd om zich - binnen de context van hun vermogen - cognitief en sociaal-emotioneel te ontwikkelen tot maatschappelijke burgers. Onderwijs is werken met je hoofd, hart en handen!

Geïnteresseerd? Reageer dan graag z.s.m.

Stuur een korte, gemotiveerde brief mét actueel cv naar info@vcpong.nl onder vermelding van ‘vacature flexpool’. Neem voor informatie over de vacature contact op met Gerard Weitenberg (P&O VCPO NG) via g.weitenberg@vcpong.nl of 0595-441733.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou