Gedragsdeskundige, De Zwaai te Drachten, 0,6 - 0,8 wtf

Gedragsdeskundige, De Zwaai te Drachten, 0,6 - 0,8 wtf

deze vacature is niet meer beschikbaar

Gedragsdeskundige, De Zwaai te Drachten, 0,6 - 0,8 wtf

Gedragsdeskundige

Drachten

Algemeen Bijzonder

0,6 - 0,8 fte

plaatsingsdatum

8 januari 2021

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

z.s.m.

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 8 januari 2021
Standplaats Drachten
Functiegroep Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Functienaam Gedragsdeskundige
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,6 - 0,8
Opleidingsniveau HBO
CAO CAO Primair Onderwijs
Schaal schaal 11
Sluitingsdatum solliciteren voor 18 januari 2021
<h4><strong>Ben jij de collega die wij zoeken?</strong></h4><p>Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 18 januari a.s. te mailen naar k.riemersma@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-02. De gesprekken vinden plaats op donderdag 21 en vrijdag 22 januari 2021.&nbsp;<p>Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten.&nbsp;</p></p>

Jouw werkzaamheden

In jouw functie van gedragsdeskundige maak je deel uit van de multidisciplinair samengestelde Commissie van Begeleiding die leerkrachten in staat stelt een handelingsplan adequaat uit te voeren. Jouw werkzaamheden spelen zich af op leerkracht-, leerling- en schoolniveau en betreffen de verantwoordelijkheidsgebieden coaching en deskundigheidsbevordering, diagnostiek en begeleiding, beleidsvorming en ontwikkeling. Tevens heb je contacten met ouders (bijvoorbeeld in het kader van de intakeprocedure) en hulpverlenende instanties die betrokken zijn bij de leerlingen.

Jouw werkplek

De Zwaai is een school voor speciaal voortgezet onderwijs voor leerlingen van 12 tot en met 18 jaar met gedragsproblemen en/of psychiatrische problematiek. De leerlingen die naar onze school gaan hebben een toelaatbaarheidsverklaring (TLV) voor cluster 4, voorheen een cluster-4 indicatie genaamd. Op dit moment hebben wij rond de 160 leerlingen op de hoofdlocatie en ongeveer 80 leerlingen op 2 dislocaties. In onze visie is het belangrijk dat we gezamenlijk onderzoeken waar de mogelijkheden van de leerling liggen om van daaruit het gedrag en de leerpotentie in positieve zin te beïnvloeden en om het maximale uit de leerling te halen. Dit proberen we als team vanuit een positieve grondgedachte te realiseren. 

Wat wij vragen

  • academische opleiding orthopedagogiek, generalist is een pré;
  • ervaring met de doelgroep;
  • in het bezit van een diagnostiek aantekening;
  • kennis van de ontwikkelingen binnen het vakgebied;
  • communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk
  • het vermogen zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken;
  • een proactieve en klantgerichte houding; humor en collegialiteit.

Wat wij bieden

  • inschaling in schaal 11, conform de CAO voor het Primair Onderwijs; 
  • de vacature betreft een aanstelling voor een jaar met uitzicht op vast; 
  • interne scholen- en begeleidingsmogelijkheden. 

Meer weten?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met B.Breeuwsma, telefoon: 0512-571130/06-49724947. Algemene informatie over De Zwaai vind je via www.renn4.nl 

Ben jij de collega die wij zoeken?

Wij nodigen je uit jouw sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 18 januari a.s. te mailen naar k.riemersma@renn4.nl o.v.v. vacaturenummer 21-02. De gesprekken vinden plaats op donderdag 21 en vrijdag 22 januari 2021. 

Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang op externe kandidaten. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou