Intern begeleider

Intern begeleider

Intern begeleider

Leerkracht LC

Veendam

PC

0,4 fte

plaatsingsdatum

1 augustus 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op verlenging

ingangsdatum

01-08-2022

opleidingsniveau

WO

ik ga reageren

Organisatiegegevens

Contactpersoon

Oene de Vlugt

cbsdekern@vcomog.nl
0598-632322

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 1 augustus 2022
Standplaats Veendam
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht LC
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op verlenging
Aantal FTE 0,4
Opleidingsniveau WO
CAO Primair onderwijs
Schaal LC
Sluitingsdatum solliciteren voor 31 augustus 2022
<h4><strong>Werken bij VCO</strong></h4><p>Wat bieden wij jou:<p><ul><li>Ruimte en vertrouwen in onze medewerkers zien wij als een voorwaarde om fijn te kunnen werken;</li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een baan waarin je jezelf kunt blijven ontwikkelen;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een warme werkomgeving waarin je je gezien en gekend voelt;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Begeleiding en coaching door ervaren (onderwijs)professionals;</span></li><li><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een omgeving waar jij er toe doet;</span></li></ul><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Een combinatie van meerdere vacatures is ook mogelijk!&nbsp;</span><br></p></p>

Werken bij VCO

Voor in ieder geval twee jaar zoeken wij een IB’er die ons team komt versterken. Onze school is gelegen in een levendige wijk, waar je voor veel kinderen echt het verschil kunt maken. Wij zijn volop in ontwikkeling als school en zoeken hierin een verbindende persoonlijkheid die bij voorkeur expertise heeft van bovenbouwleerlingen. 

Liefst een ervaren IB-er in het primair onderwijs en ervaring met kinderen die een extra steuntje in de rug nodig hebben. Wij bieden een uitdagende werkplek aan, binnen een betrokken team waar men oog voor elkaar heeft. 

Werken bij VCO

Wat bieden wij jou:

  • Ruimte en vertrouwen in onze medewerkers zien wij als een voorwaarde om fijn te kunnen werken;
  • Een baan waarin je jezelf kunt blijven ontwikkelen;
  • Een warme werkomgeving waarin je je gezien en gekend voelt;
  • Begeleiding en coaching door ervaren (onderwijs)professionals;
  • Een omgeving waar jij er toe doet;
Een combinatie van meerdere vacatures is ook mogelijk! 

ik reageer