Leerkracht groep 3/4 en 7/8

Leerkracht groep 3/4 en 7/8

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkracht groep 3/4 en 7/8

leerkracht

Noordhorn

Samenwerkingsschool

0,8 fte

plaatsingsdatum

5 juli 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband

ingangsdatum

1-10-2022

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 5 juli 2022
Standplaats Noordhorn
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op vast dienstverband
Aantal FTE 0,8
Opleidingsniveau HBO
CAO Primair onderwijs
Schaal L10
Sluitingsdatum solliciteren voor 12 juli 2022
<h4><strong>Nieuwsgierig?</strong></h4><p>Wil je meer weten over onze school, ga dan naar Stichting Quadraten.&nbsp;<p>Voor meer informatie over de functie, neem dan contact op met Hiltje Ketelaar (directeur) via 06-51274919 of h.ketelaar@quadraten.nl.&nbsp;</p><p>Ben je enthousiast geworden om deze mooie uitdaging aan te gaan, dan ontvangen we graag uiterlijk dinsdag 12 juli 2022 je cv en motivatie. Deze kun je sturen naar vacature@quadraten.nl o.v.v. leerkracht de Vlieger. <br>De gesprekken zijn gepland op donderdag 14 juli 2022. </p></p>

Quadraten zoekt per 1 oktober voor sws De Vlieger te Noordhorn een ervaren en gedreven Leerkracht

Deze functie kan door één persoon in gevuld worden of door twee personen. Een voor elke groep, het gaat dan om groep 7/8 en om groep 3/4.

Onze school

De Vlieger is een fijne school met veel aandacht voor goed pedagogisch contact en een rijke leeromgeving. De school is momenteel bezig met kwaliteitsontwikkeling op onderwijskundig en pedagogisch gebied en heeft hierin al mooie stappen gezet. Onze gezamenlijk opgestelde grondwet is: ‘Met respect, een veilig gevoel en vertrouwen gaan we samen verder bouwen’.  

Wij zoeken een collega die:

• Wil participeren in de ingezette koers; 

• Het leuk vindt om ook eigen inbreng te krijgen in de schoolontwikkeling;
• Pedagogisch vaardig is en inzet op een goede relatie met kinderen en hun ouders;
• Goed kan samenwerken en oplossingsgericht kan werken.

Wij bieden

• Een enthousiast en vooruitstrevend team;
• Betrokken ouders; enthousiaste en leergierige kinderen;
• Jaarcontract voor 4 dagen per week met uitzicht op vast;
• Inschaling in L10, afhankelijk van opleiding en ervaring conform de CAO PO;
• Een stichting die goed werkgeverschap hoog in het vaandel heeft. 


De vacature kan door 1 persoon worden ingevuld, maar kan ook apart voor groep 3-4 en groep 7-8.

Nieuwsgierig?

Wil je meer weten over onze school, ga dan naar Stichting Quadraten. 

Voor meer informatie over de functie, neem dan contact op met Hiltje Ketelaar (directeur) via 06-51274919 of h.ketelaar@quadraten.nl. 

Ben je enthousiast geworden om deze mooie uitdaging aan te gaan, dan ontvangen we graag uiterlijk dinsdag 12 juli 2022 je cv en motivatie. Deze kun je sturen naar vacature@quadraten.nl o.v.v. leerkracht de Vlieger.
De gesprekken zijn gepland op donderdag 14 juli 2022.

nieuwste vacatures voor jou

Leerkracht groep 5/6 voor 2 dagen per week

Vanwege zwangerschapsverlof van onze collega hebben wij een vacature voor 2 dagen per week, op donderdag en vrijdag in groep 5/6. Het Baken is een fijne dorpsschool in Westerlee. Wij zijn een enthousiast en betrokken team en wij…

VCO Midden- en Oost-Groningen Westerlee

Vakleerkracht gym gezocht (maandag op Bonnerschool)!

Per 1 september 2022 zijn we op zoek naar een vakleerkracht gymnastiek voor één dag in de week op de Bonnerschool in Gieten. We zoeken iemand die op maandag beschikbaar is om van 8:30 tot ongeveer 13:30 uur les te geven. In verband…

Stichting PrimAH Gieten

Medewerker onderzoek & kwaliteit, Het Bedrijfsbureau te Groningen, 0,8 - 1,0 wtf

In deze functie maak je deel uit van het domein Onderwijsadvies, Onderzoek & Kwaliteit (OOK). Dit domein vormt met de domeinen ICT, HRM, PSA, Financiën, Huisvesting en Communicatie het Bedrijfsbureau. Het domein OOK is volop in…

Stichting RENN4 Groningen