Onderwijsassistent 0,3 fte

Onderwijsassistent 0,3 fte

deze vacature is niet meer beschikbaar

Onderwijsassistent 0,3 fte

onderwijsassistent

Ulrum

PC

0,3 fte

plaatsingsdatum

5 juli 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd (tijdelijk)

ingangsdatum

01-08-2022

opleidingsniveau

MBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 5 juli 2022
Standplaats Ulrum
Functiegroep Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Functienaam onderwijsassistent
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd (tijdelijk)
Aantal FTE 0,3
Opleidingsniveau MBO
CAO PO
Schaal 4
Sluitingsdatum solliciteren voor 12 juli 2022
<h4><strong>Vacature onderwijsassistent (0,3 fte)</strong></h4><p>Bij ons op CBS Hendrik de Cock is er direct na de zomer een leuke vacature voor een onderwijsassistent. We zoeken iemand die het leuk vindt om begeleiding te geven aan een groepje NT2-leerlingen op de donderdag en vrijdag.<br><br><u>&nbsp;<b>*Omschrijving school/context: </b></u><br>De Hendrik de Cockschool is een christelijke, gezellige dorpsschool waarop oog is voor elkaar. “Op de Hendrik hoor jij erbij” is een van de slogans die we elke dag weer waar willen maken met het team, onze leerlingen en de ouders. Daarnaast willen we graag leren van elkaar om zo “samen elke dag een beetje beter” te worden, onze tweede slogan. Met een professioneel team werken we zo elke dag aan de groei van de leerlingen. Dit zowel op cognitief, als op sociaal gebied. Wil jij ons helpen hieraan bij te dragen? <br><br><b><u>*Als je bij ons komt werken…. </u></b><br>Begeleid je een groepje NT2-kinderen. We zoeken iemand die het leuk vindt om deze kinderen te begeleiden en te helpen integreren in de klassen.   <br><br><b><u>*Jij past bij ons als……</u></b><br><span style="color: inherit; font-family: inherit; font-size: inherit;">Je je kunt vinden in onze slogans en je herkent in de volgende kernwaarden en de daarbij horende gedragingen: respect, veiligheid, vertrouwen, samenwerken, deskundigheid en plezier. <br><br><b><u>*Wat kan je van ons verwachten? </u></b><br>&nbsp;Je gaat samenwerken met enthousiaste en gedreven leerkrachten. Dit binnen ons kleine en betrokken team, waar ook ruimte is voor jou! <br><br><b><u>*Wij bieden jou: </u></b><br>&nbsp;-Salaris in schaal 4 (OOP) conform CAO PO. <br>&nbsp;-Tijdelijk dienstverband t/m 31 juli 2023. <br>&nbsp;-Enthousiaste collega’s die het erg fijn vinden als er een paar handen bijkomen. <br><br><b><u>*Informatie: </u></b><br>&nbsp;-De sollicitatiegesprekken voor deze vacature zullen zoveel mogelijk plaats vinden op woensdag 13 juli 2022. <br>&nbsp;-Sluitingsdatum vacature: 11 juli 2022, 12.00 uur. <br>&nbsp;-Neem voor meer informatie contact op met Sietske van Esch (directeur) via 06-12069516 (ma, di en do).&nbsp;&nbsp;</span><p><br></p></p>

Vacature onderwijsassistent (0,3 fte)

Bij ons op CBS Hendrik de Cock is er direct na de zomer een leuke vacature voor een onderwijsassistent. We zoeken iemand die het leuk vindt om begeleiding te geven aan een groepje NT2-leerlingen op de donderdag en vrijdag.

 *Omschrijving school/context:
De Hendrik de Cockschool is een christelijke, gezellige dorpsschool waarop oog is voor elkaar. “Op de Hendrik hoor jij erbij” is een van de slogans die we elke dag weer waar willen maken met het team, onze leerlingen en de ouders. Daarnaast willen we graag leren van elkaar om zo “samen elke dag een beetje beter” te worden, onze tweede slogan. Met een professioneel team werken we zo elke dag aan de groei van de leerlingen. Dit zowel op cognitief, als op sociaal gebied. Wil jij ons helpen hieraan bij te dragen?

*Als je bij ons komt werken….
Begeleid je een groepje NT2-kinderen. We zoeken iemand die het leuk vindt om deze kinderen te begeleiden en te helpen integreren in de klassen.  

*Jij past bij ons als……
Je je kunt vinden in onze slogans en je herkent in de volgende kernwaarden en de daarbij horende gedragingen: respect, veiligheid, vertrouwen, samenwerken, deskundigheid en plezier.

*Wat kan je van ons verwachten?
 Je gaat samenwerken met enthousiaste en gedreven leerkrachten. Dit binnen ons kleine en betrokken team, waar ook ruimte is voor jou!

*Wij bieden jou:
 -Salaris in schaal 4 (OOP) conform CAO PO.
 -Tijdelijk dienstverband t/m 31 juli 2023.
 -Enthousiaste collega’s die het erg fijn vinden als er een paar handen bijkomen.

*Informatie:
 -De sollicitatiegesprekken voor deze vacature zullen zoveel mogelijk plaats vinden op woensdag 13 juli 2022.
 -Sluitingsdatum vacature: 11 juli 2022, 12.00 uur.
 -Neem voor meer informatie contact op met Sietske van Esch (directeur) via 06-12069516 (ma, di en do).  


Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou

Leerkracht LC, VSO Sneek

Bij RENN4 kunnen leerlingen met speciaal talent mede dankzij jou hun toekomst werkelijkheid laten worden. Jij helpt jongeren graag vooruit, je houdt van een uitdaging en je wilt je blijven ontwikkelen. Op VSO Sneek werk je in een team…

Stichting RENN4 Sneek

Intern Begeleider, De Bladergroenschool in Groningen

Als intern begeleider heb je, in relatie tot onderwijsinhoudelijke thema’s, een coachende en begeleidende rol voor leerkrachten, leerkrachtondersteuners en onderwijsassistenten. Je coördineert in samenwerking met de…

Stichting RENN4 Groningen

Leerkracht voor groep 3/4

Welkom op CBS De Wegwijzer in Slochteren. We leren jou graag kennen! De Wegwijzer is een dorpsschool in Slochteren. In ons kleine team voel je je snel welkom en gezien. Wij werken in een nieuw schoolgebouw op een prachtig gelegen plek…

VCO Midden- en Oost-Groningen Slochteren