Leerkrachten div groepen OBS Driespan

Leerkrachten div groepen OBS Driespan

deze vacature is niet meer beschikbaar

Leerkrachten div groepen OBS Driespan

Leerkracht

Harkstede

Openbaar (de denominaties)

0,2 tot 0,6 fte fte

plaatsingsdatum

4 juli 2022

arbeidsovereenkomst

Bepaalde tijd met kans op verlenging

ingangsdatum

01-08-2022

opleidingsniveau

HBO

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 4 juli 2022
Standplaats Harkstede
Functiegroep Onderwijzend Personeel (OP)
Functienaam Leerkracht
Arbeidsovereenkomst Bepaalde tijd met kans op verlenging
Aantal FTE 0,2 tot 0,6 fte
Opleidingsniveau HBO
CAO PO
Schaal L10 (LB)
Sluitingsdatum solliciteren voor 15 juli 2022

Leerkracht diverse groepen

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld

nieuwste vacatures voor jou

Vakleerkracht gym gezocht (maandag op Bonnerschool)!

Per 1 september 2022 zijn we op zoek naar een vakleerkracht gymnastiek voor één dag in de week op de Bonnerschool in Gieten. We zoeken iemand die op maandag beschikbaar is om van 8:30 tot ongeveer 13:30 uur les te geven. In verband…

Stichting PrimAH Gieten

Vacature leerkracht groep 8

CKC Drenthe verzorgt christelijk basisonderwijs en kinderopvang op 30 kindcentra in Assen, Aa en Hunze, Borger-Odoorn, Tynaarlo, Noordenveld en Midden Drenthe. Onze kindcentra hebben elk hun eigen karakter, maar delen de ambitie om…

CKC Drenthe Eelderwolde

Intern begeleider

Voor in ieder geval twee jaar zoeken wij een IB’er die ons team komt versterken. Onze school is gelegen in een levendige wijk, waar je voor veel kinderen echt het verschil kunt maken. Wij zijn volop in ontwikkeling als school en…

VCO Midden- en Oost-Groningen Veendam