Stafleerkracht met specifieke taak IB

Stafleerkracht met specifieke taak IB

deze vacature is niet meer beschikbaar

Stafleerkracht met specifieke taak IB

intern begeleider

Leeuwarden

Openbaar (de denominaties)

0,6 fte

plaatsingsdatum

22 juni 2022

arbeidsovereenkomst

ingangsdatum

in overleg

opleidingsniveau

Organisatiegegevens

Vacature gegevens

Plaatsingsdatum 22 juni 2022
Standplaats Leeuwarden
Functiegroep Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Functienaam intern begeleider
Arbeidsovereenkomst -
Aantal FTE 0,6
Opleidingsniveau -
CAO CAO-PO
Schaal n.o.t.
Sluitingsdatum solliciteren voor 3 juli 2022
<h4><strong>Belangstelling?</strong></h4><p>Sollicitaties kunnen onder vermelding van IKC Aventurijn IB verzonden worden naar sollicitaties@proloog.nl. Reageren kan tot en met zondag 3 juli. Gesprekken worden zo spoedig mogelijk daarna gepland.&nbsp;<p><br></p><p>Zie voor de bijlage Functiereeks leraren met specifieke taak IB:&nbsp;https://www.proloog.nl/Werken-bij/Vacatures/art/28843</p></p>

Over IKC Aventurijn

IKC Aventurijn is een Integraal Kind Centrum voor kinderen van 0 tot 12 jaar. Naast de reguliere leerjaargroepen hebben ook peuters onderdak bij ons.  Het IKC staat midden in de wijk Oud Oost. Naast de kinderopvang (Stichting Kinderopvang Friesland) en de basisschool (Proloog) is er ook een buurthuis. Deze drie partijen werken samen aan een mooi aanbod voor wijkbewoners en andere belangstellenden. Het schoolplein is natuurlijk ingericht met mogelijkheden voor samenspelen en ontdekken. 


Op IKC Aventurijn werken we met een team van 20 leerkrachten, onderwijsassistenten, pedagogisch medewerkers en ondersteunende krachten elke dag weer aan het geven van goed onderwijs aan onze leerlingen. Het team is een mix tussen man en vrouw, tussen jong en oud en tussen startend en ervaren. We hebben hart voor de zaak en zijn betrokken bij de kinderen en hun omgeving. Wij zien de kinderen.  

Specifieke taken IB-er:

 • leerkracht en leerling ondersteunen bij speciale onderwijsbehoeften 
 • het opzetten van een zorgsysteem en deze onderhouden 
 • leerling dossiers 
 • nieuwe en startende leerkrachten begeleiden 
 • contacten aangaan en onderhouden met externe

Wat vragen we van jou?

 • je hebt affiniteit met de schoolpopulatie  
 • je bent benaderbaar voor ouders/leerlingen en collega’s 
 • je bent een teamspeler met gevoel voor humor 
 • je hebt onderwijservaring met lesgevende taken 
 • je bent coachend en kunt sturend zijn waar het moet 
 • je hebt ervaring in de functie van IB’er 

Wat verwachten we verder van jou:

 • analytisch vermogen 
 • professionele communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk 
 • zicht op ontwikkeling 
 • ervaring met handelingsgericht werken 

Wat bieden we jou?

Je gaat werken in een hecht en professioneel team met een grote betrokkenheid bij de schoolpopulatie. We voelen ons samen verantwoordelijk voor de organisatie. ‘Voor elkaar, met elkaar’, is ons motto. De IB-er is een belangrijke pilaar in deze organisatie en vormt samen met de bouwcoördinatoren en de directeur voor de nodige ondersteuning in het team. Dit alles vanuit de opdracht om dromen waar te maken. 


Wij bieden jou een aanstelling conform CAO-PO en een inschaling (o.b.v. de gewijzigde schalen na het dichten van de loonkloof) in schaal LB of LC afhankelijk van de inhoud van de functie uit het functieboek (zie bijlage) en je ervaring. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Joop Boomsma of Johanna Venema, beide directeur IKC Aventurijn, via 058 - 266 48 31

Belangstelling?

Sollicitaties kunnen onder vermelding van IKC Aventurijn IB verzonden worden naar sollicitaties@proloog.nl. Reageren kan tot en met zondag 3 juli. Gesprekken worden zo spoedig mogelijk daarna gepland. 


Zie voor de bijlage Functiereeks leraren met specifieke taak IB: https://www.proloog.nl/Werken-bij/Vacatures/art/28843

nieuwste vacatures voor jou

Enthousiaste en flexibele poolers gezocht

CKC Drenthe verzorgt christelijk basisonderwijs en kinderopvang op 30 kindcentra in Assen, Aa en Hunze, Borger-Odoorn, Tynaarlo, Noordenveld en Midden-Drenthe. Onze kindcentra hebben elk hun eigen karakter, maar delen de ambitie om…

CKC Drenthe Assen

Vacature groep 7/8 (0,6 tot 1,0 wtf)

CKC Drenthe verzorgt christelijk basisonderwijs en kinderopvang op 30 kindcentra in Assen, Aa en Hunze, Borger-Odoorn, Tynaarlo, Noordenveld en Midden-Drenthe. Onze kindcentra hebben elk hun eigen karakter, maar delen de ambitie om…

CKC Drenthe Assen

Directeur gezocht

CKC Drenthe Drijber