SchoolpleinNoord

Start hier je loopbaan

  • Maak een profiel aan
  • Ontvang dagelijks de nieuwste vacatures via de Jobalert
PROFIEL AANMAKEN

of

inloggen in je profiel
Organisatiegegevens
Griend 20
8604 AS Sneek

Simon Havingaschool

Primair Onderwijs

Ons enthousiaste team geeft vorm aan christelijk en uitdagend onderwijs met 'hoofd, hart en handen'. Veiligheid en geborgenheid staan bij ons centraal. Wij bieden onze leerlingen een omgeving waarin zij gezien worden en hun talenten volop kunnen ontwikkelen. Ook is er veel aandacht voor differentiatie. Via de leefmethode 'the leader in me' leren wij onze leerlingen zelfredzaam en ondernemend in het leven te staan, door regie te voeren over hun leerproces en eigenaarschap te tonen. De Simon Havingaschool is een school van Palludara: "Met een open blik kijk je verder!"