Obs De Poolster

Sector: Primair Onderwijs

Obs De Poolster

O.b.s. De Poolster in Nieuw Buinen maakt onderdeel uit van de multi functionele accommodatie (MFA) De Noorderbreedte. Onze school is in 2010 ontstaan uit een fusie tussen o.b.s. Parklaan en o.b.s. 24. De school telt op dit moment 141 kinderen, verdeeld over zeven (combinatie-) groepen: groep 1, groep 2, groep 3, groep 4, groep 5, groep 6 en groep 7/8. Wij willen dat kinderen leren en tegelijk met plezier naar school gaan. Om dit te realiseren zijn goede contacten tussen school en thuis een voorwaarde. Wij willen het beste uit de kinderen halen en hebben hoge verwachtingen. We proberen ieder kind zo goed mogelijk te bedienen. Effectieve instructie binnen het directe instructiemodel en toepassing van coöperatieve werkvormen binnen een gestructureerde en veilige omgeving zijn hierbij leidende waarden. Daarbinnen is ruimte voor verschillen tussen kinderen.

Contactgegevens

Obs De Poolster
Noorderdiep 129
99521 BC Nieuw Buinen

Website
http://www.obs-depoolster.nl/

E-mailadres
obs-depoolster@opoborger-odoorn.nl