Obs het Valkhof

Sector: Primair Onderwijs

Obs het Valkhof

Het Valkhof is een Daltonschool met ongeveer 220 leerlingen, die zijn verdeeld over 10 groepen. De school telt 20 personeelsleden. Als Daltonschool vinden we het belangrijk dat kinderen leren met verantwoordelijkheden om te gaan. Daarom ligt in onze visie de nadruk op zelfstandigheid, samenwerking en reflectie, op basis van vertrouwen. De meest actuele onderwijskundige ontwikkelingen betreffen EDI, HGW21 (professionele cultuur), bewegend leren, Engels van groep 1 t/m 8 en hoogbegaafdheid. 


Het Valkhof is een school: 

· met een enthousiast team dat op een plezierige, persoonlijke manier met elkaar omgaat; 

· waar kinderen in het algemeen met plezier naar toe gaan; 

· waar ouders actief zijn.

De schoolgids en andere informatie die een indruk geeft van de sfeer en werkwijze op onze school is te vinden op de website: www.hetvalkhof.nl.  

Vacatures bij Obs het Valkhof

Op dit moment zijn er geen actieve vacatures. Ga naar vacatures en vind de nieuwste vacatures voor jou!

Contactgegevens

Obs het Valkhof
Schonauwen 2
9301 SP Roden

Website
https://www.hetvalkhof.nl/

E-mailadres
dalton@hetvalkhof.nl